Vartų gamyba ir metalinės tvoros

Vartų gamyba – dalinamės su Jumis smagiu epizodu vartų gamybos procese. Gabenimas ir pristatymas į objektą turėjo vykti nakties metu, nes teko gabenti 20 metrų ilgio metalinius vartus.

Gaminame:

  1. Įvairių matmenų slenkančius metalinius kiemo vartus, vartelius;
  2. Įvairių matmenų atveriamus metalinius kiemo vartus, vartelius;
  3. Metalinės tvoros, Segmentines tvoras;
  4. Metalinės tvoros, Virinto ir pinto tinklo tvoras.

Visus gaminius galim karštai cinkuoti ir dažyti milteliniu būdu. Galimi segmentinių bei tinklinių aukščiai nuo 830 iki 2450 mm. Siūlome 4 mm ir 5 mm skersmens cinkuotas arba cinkuotas + dažytas tvoros sekcijas ir stulpus. Dažome pagal standartą žalia arba ruda spalva, bet naudojame ir betkokią kitą pagal RAL kodą.

Kokybiški metaliniai vartai ir metalinės tvoros yra estetiška bei protinga investicija, kuri puoš Jūsų namą ir kiemą ilgus metus. Taip galvoja ne tik metalinius vartus ir metalines tvoras gaminantys kalviai, bet ir dauguma klientų, kurie nori įdomesnio ir ilgaamžiškesnio sprendimo savo namams.

Castedos įmonės darbuotojai garantuoja – išklausys ir išanalizuos kiekvieną kliento norą. Klientui bus pagaminti puikiai veikiantys ir funkcionuojantys metaliniai vartai bei metalinės tvoros. Pasirūpinsime geriausiomis metalo gaminių medžiagomis, judėjimo mechanizmais (varstymo), dekoracijomis bei forma. Visiems atliktiems darbams bus suteikta kokybės garantija.

Svarbu atminti, jog tai nėra visi metalo gaminiai, kuriuos esame pagaminę. Jei neatrandate metalo gaminių, kurie atspindėtų Jūsų norus – Skambinkite arba rašykite mums į el. paštą. Kartu sukursime geriausią sprendimą!

Segmentinės tvoros

 

Tokio tipo metalinės tvoros yra plačiai paplitusios visoje Lietuvoje – segmentinės tvoros yra praktiškos, nebrangios ir greitai pagaminamos. Segmentine tvora aptvertos teritorijos nepraranda saulės spindulių, išvaizda išlieka estetiška ir išlieka aptverto objekto matomumas.

Segmentinė tvora dažniausiai pasirenkama norint aptverti sporto aikšteles, vaikų buvimo vietas, ligonines, verslo centrus su uždarais kiemais, automobilių stovėjimo aikšteles ar bet kokį kitą objektą, kuriam reikia greito, patikimo ir nebrangaus teritorijos aptvėrimo sprendimo. Segmentinės tvoros yra paprasčiausias, tačiau tikrai ne prasčiausias būdas atitverti savo teritoriją nuo pašalinių.

Segmentinės tvoros susideda iš vienodų segmentų, kurie yra sudaryti iš daugybės metalinių strypų. Pats segmentas yra pritvirtinamas abiejose pusėse apkabomis prie stulpų. Šie tvirtai betonuojami į žemėje esantį gruntą ir apsaugomi specialiais kamščiais, kurie apsaugo nuo sniego ir lietaus, o tuo pačiu ir nuo rūdžių.

Segmentinė tvora tarnaus ilga laiką nekeldama rūpesčių, nes visas metalo gaminys yra cinkuotas karštuoju būdu, o vėliau nudažytas pasirinkta spalva. Taip yra pilnai užtikrinamas segmentinės tvoros ilgaamžiškumas.

Segmentinės tvoros kokybišką gamybą ir montavimą užtikrina kvalifikuoti specialistai dirbantys pas mus. Gamybos ir montavimo paslaugas teikiame visoje Lietuvoje.

 

Virinto ir pinto tinklo tvoros

 

Paprasčiausia metalinės tvoros forma – virinto arba pinto tinklo tvora. Ji gali būti naudojama didelių ir mažų žemės sklypų, privačių valdų, sporto aikštelių, statybinių zonų, kelių, miškų ir daugybės kitų plotų aptvėrimui. Tai yra paprasčiausias ir greičiausias metalinės tvoros sprendimas betkokiai teritorijai.

Virinto tinklo tvora yra sudaryta iš virintos ir cinkuotos vielos tinklo, kuris padengtas standartiškai žalia poliesterine danga. Kaip ir segmentinė tvora, taip ir virinto tinklo tvora yra tvirtinama prie įbetonuotų į gruntą stulpų. Jeigu tvora montuojama prie apvalių stulpų, būtinai naudojamos stulpų atramos, tvirtinamos prie stulpų metalinėmis apkabomis.

Virinto tinklo tvoros pagrindiniai privalumai yra greitas pagaminimo ir montavimo laikas, maža virinto tinklo tvoros kaina, nereikalinga papildoma priežiūra. Virinto tinklo tvora gali padėti įgyvendinti trumpalaikius arba ilgalaikius aptvėrimo sprendimus.

Turite klausimų? Susisiekite dabar:

+370 (638) 15972 | info@casteda.lt

 

Visi kontaktai